بازگشت کالا

روشهای بازگشت کالا:

ازاهداف و اولویت های فروشگاه اینترنتی بازاراتو رضایت خاطر و خرید آسان برای شما می باشد. به همین خاطر، این فروشگاه اینترنتی تلاش می کند تا سفارشات در شرایط مطلوب عرضه گردد. مشتریان می توانند ظرف مدت 7 روز از تاریخ تحویل کالا، کالای خریداری شده خود را طبق شرایطی که در ذیل تعریف می شود عودت نمایند. برای بازگشت کالا، تکمیل فرم مربوط به بازگشت کالا (از صفحه حساب کاربری منوی کالاهای برگشتی را انتخاب و مراحل را ادامه دهید) الزامی است و در صورت نقص در فرم و یا عدم تکمیل فرم و یا گذشتن از زمان اعلام شده، بازاراتو هیچگونه مسئولیتی در قبال رسیدگی به آن نخواهد داشت. کالاهای عرضه شده در بازاراتو دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی هستند و اگر در زمان تحویل کالا به شما، مغایرتی مثل نوع، جنس، اندازه و یا رنگ کالا با خرید ثبت شده در سایت بازاراتو وجود داشت، مسئولیت تعویض و هزینه حمل آن با بازاراتو خواهد بود.


شرایط بازگرداندن کالا:


ایراد فیزیکی و ظاهری، مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات وب سایت، آسیب دیدگی در اثر حمل و نقل و انصراف از خرید


چنانچه میخواهید از شرایط بازگشت کالا طبق موارد فوق استفاده نمایید، باید از نوشتن توضیحات و آدرس، مخدوشکردن، برچسب زدن،  پاره کردن و یا هر گونه تغییرفیزیکی که باعث خارج شدن کالا و پک آن از حالت اولیه شود، جدا خودداری کنید. (شمامی توانید به همان صورت که کالا را تحویل گرفتید با همان بسته بندی و درج آدرس جدید و چسباندن آن روی آدرس قبلی کالا را ارسال نمایید) در غیر این صورت امکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا وجود نخواهد داشت. همچنین کالای مورد نظر بایداستفاده نشده و در شرایط اولیه خود باشد.آسیب دیدگی در حمل و نقل:  

فروشگاه اینترنتی بازاراتو خود را موظف میداند، کالا را صحیح و سالم به شما تحویل دهد. بسته بندی کالاهای ارسالی مطمئن واستاندارد است و با انتخاب شما، تحویل آن به یکی از شرکت های حمل و نقل معتبر،همراه با اعلام بارنامه مرسوله صورت می گیرد. بنابراین بروز هر گونه حادثه در زمان حمل و نقل به عهده شرکت مربوطه است. چنانچه هنگام تحویل کالا به شما، مشاهده کردیدبسته بندی آن از حالت نرمال خارج شده (ضربه خوردگی، پاره شدگی، خیس شدگی) باشد، می توانیدکالا را دریافت نکنید. شرکت حمل کننده موظف به تامین خسارت وارده می باشد.اگر کالارا از شرکت حمل کننده تحویل گرفتید شرکت مزبور تحویل کالا را به منزله صحت و سلامت آن تلقی می نماید و هیچ گونه خسارتی را پرداخت نخواهد کرد. پس زمان تحویل دقت لازم را مبذول فرمایید. فروشگاه اینترنتی بازاراتو مسئولیتی از بابت تحویل کالایی که توسط شرکت حمل کننده آسیب دیده است ندارد.ایراد فیزیکی و ظاهری کالا:

در صورت ایراد فیزیکی و ظاهری در کالای خریداری شده، نه در بسته بندی آن، مشتری باید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت از زمان تحویل کالا، ایراد را از طریق ایمیل و یا درج پیام در صفحه تماس با ما در  وب سایت بازاراتو، گزارش خرابی را اطلاع دهد تا شرکت دراولین فرصت نسبت به رفع ایراد اقدام نماید. از نوشتن آدرس، توضیحات، مخدوش کردن،برچسب زدن و یا پاره کردن بسته بندی اصلی کالا جدا خودداری نمایید. در غیر اینصورت امکان استفاده از ضمانت برگشت کالا وجود نخواهد داشت.

 


 مغایرت کالای خریداری شده:

چنانچه کالای سفارش داده شده توسط مشتری با کالای ارسال شده از طرف سایت بازاراتو از نظر نوع، رنگ، اندازه، جنس و... مغایرت داشته باشد و یا اینکه اطلاعات کالای درج شده در سایت با کالای ارسال شده مطابقت نداشته باشد، می توانید کالا را تا24 ساعت پس از زمان تحویل، عودت داده یا ظرف مهلت 24 ساعت از طریق ایمیل یا صفحه تماس با ما در وبسایت بازاراتو پیگیری نمایید. کالای مورد نظر نباید مورد استفاده قرار گرفته باشد و باید در شرایط اولیه خود باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه درباره ما مراجعه کنید.