روش های ارسال


روش های ارسال و تعیین زمان تحویلفروشگاه اینترنتی بازاراتو با تحویل سریع کالا در محل، خریدمطمئن و خاطری آسوده را برای شما به ارمغان می آورد.

تهران:

ارسال سفارش ها در تهران بین 1 تا 3 روز کاری میباشد که از طریق پست، تیپاکس ویا پیک امکان پذیر است به طوریکه تیپاکس و پیک پس پرداخت بوده و کل هزینه حمل توسط مشتری ،درب منزل پرداخت میشود و درصورتیکه سفارش پست شود با مشتری تماس گرفته و هزینه حمل از مشتری دریافت و سپس ارسال میشود .

در نظر داشته باشید که با توجه به نوع، وزن، ابعاد و محل تحویل سفارش ، نحوه ارسال  به صلاحدید ما انتخاب و ارسال میشود.

شهرستان ها:

ارسال سفارش ها به  شهرستانها بین 2 تا 5 روز کاری میباشد که تنها از طریق تیپاکس ویا باربری امکان پذیر است.به طوریکه در هر دو مورد هزینه ارسال پس پرداخت بوده و کل هزینه حمل توسط مشتری، در محل پرداخت میشود. 

در نظر داشته باشید که با توجه به نوع، وزن، ابعاد و محل تحویل سفارش ، نحوه ارسال  به صلاحدید ما انتخاب و ارسال میشود.

در مناسبتهای ویژه مثل خرید شب عید که عبور و مرور کند وترافیک شهری پر ازدحام می باشد، ممکن است تحویل کالا اندکی با تاخیر و براساس روش و محل دریافت سفارش  ، متفاوت  باشد . تمامی این روش ها و محاسبات مربوط به زمان آن منوط به عادی بودن شرایط می باشد، بدیهی است در شرایط غیر طبیعی و فورس ماژور (سیل، زلزله،خرابی راه ها و...) زمان ارسال کالا تابع شرایط آن زمان خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه درباره ما و یا تماس با ما مراجعه کنید.