روش های ارسال


روش های ارسال و تعیین زمان تحویلفروشگاه اینترنتی بازاراتو با تحویل سریع کالا در محل، خریدمطمئن و خاطری آسوده را برای شما به ارمغان می آورد.

تهران:

ارسال سفارش ها در تهران بین 1 تا 3 روز کاری میباشد که از طریق پست، تیپاکس ویا پیک امکان پذیر است.

هزینه ارسال به تهران با پست 12000 تومان میباشد. با توجه به تعرفه جدید پست امکان ارسال کالاهای از 1متر به بالا با پست وجود ندارد و برای مشتریان تهران پیک و یا تیپاکس میشود  بنابراین برای پیک و تیپاکس مشتری موظف به پرداخت مابه تفاوت  هزینه میباشد.

شهرستان ها:

ارسال سفارش ها به  شهرستانها بین 2 تا 5 روز کاری میباشد که سفارشات سبک و زیر1متر با پست با هزینه 15000 تومان  و سفارشات سنگین و از 1 متر به بالا با باربری با هزینه درون شهری 15000 تومان امکان پذیر است. همچنین برای اطمینان از ارسال سریع تر و سالم تر کالا به شهرستان امکان ارسال تیپاکس نیز وجود دارد که مشتری موظف به پرداخت مابه تفاوت میباشد.

لازم به ذکر است هزینه ای که بابت باربری دریافت میشود تنها هزینه درون شهری و ارسال تا باربری میباشد . برای ارسال سفارش با باربری اگر باربری خاصی مدنظر دارید در توضیحات ثبت سفارش خود عنوان کنید.

تحویل حضوری سفارش در محل، به علت کاهش سفرهای درون شهری غیر ضروری و آسایش بیشتر مشتریان شهر تهران امکان پذیر می باشد .شما می توانید نام ، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنید و هم چنین شخص تحویل کیرنده می بایست در زمان تحویل کالا توسط مامور تحویل دهنده ، با ارائه کارت شناسایی معتبر مثل کارت ملی حضور داشته و پس از تطبیق کالای موردنظر با سفارش مربوطه آن را تحویل بگیرد.

در مناسبتهای ویژه مثل خرید شب عید که عبور و مرور کند وترافیک شهری پر ازدحام می باشد، ممکن است تحویل کالا اندکی با تاخیر و براساس روش و محل دریافت سفارش  ، تفاوت داشته باشد . تمامی این روش ها و محاسبات مربوط به زمان آن منوط به عادی بودن شرایط می باشد، بدیهی است در شرایط غیر طبیعی و فورس ماژور (سیل، زلزله،خرابی راه ها و...) زمان های ارسال کالا تابع شرایط آن زمان خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه درباره ما و یا تماس با ما مراجعه کنید.